Wu Assassins

Wu Assassins

Aug. 08, 2019
Your rating: 0
7.1 13 votes

Krijues

Cast

Iko Uwais isKai Jin
Kai Jin
Byron Mann isUncle Six
Uncle Six
Katheryn Winnick isChristine Gavin
Christine Gavin
Li Jun Li isJenny Wah
Jenny Wah
Lawrence Kao isTommy Wah
Tommy Wah

Video trailer

Images

Synopsis

I fundit në një varg të Të Zgjedhurve, një kuzhinier wannabe bashkohet me një detektiv vrasjeje për të zbuluar një mister të lashtë dhe për të rrëzuar vrasësit e mbinatyrshëm.

Original titleWu Assassins
Firt air dateAug. 08, 2019
Last air dateAug. 08, 2019
Seasons1
Episodes10
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Aug. 08, 2019
1Sezoni 1 Aug. 08, 2019

TITUJ TE NGJASHEM