Raised by Wolves

Raised by Wolves

Sep. 03, 2020
Your rating: 0
8.3 15 votes

Krijues

Cast

Video trailer

Images

Synopsis

Pasi Toka është shkatërruar nga një luftë e madhe fetare, një arkitekt android andeist dërgon dy nga krijimet e tij, Nëna dhe Babai, për të filluar një koloni paqësore, pa zot në planetin Kepler-22b. Detyra e tyre tradhtare rrezikohet nga ardhja e Mithraic, një urdhër fetar thellësisht i devotshëm i njerëzve të mbijetuar.

Original titleRaised by Wolves
Firt air dateSep. 03, 2020
Last air dateOct. 01, 2020
Seasons1
Episodes10
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Sep. 03, 2020
2Sezoni 2 Feb. 03, 2022

TITUJ TE NGJASHEM