Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Relic (1997)

The Relic (1997)

Evolucioni i ardhshëm në terror.Jan. 10, 1997 110 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Peter Hyams
Director

Aktoret

Penelope Ann Miller isDr. Margo Green
Dr. Margo Green
Tom Sizemore isLt. Vincent D'
Lt. Vincent D'
Linda Hunt isDr. Ann Cuthbert
Dr. Ann Cuthbert
James Whitmore isDr. Albert Frock
Dr. Albert Frock
Clayton Rohner isDet. Hollingsworth
Det. Hollingsworth
Chi Muoi Lo isDr. Greg Lee
Dr. Greg Lee
Thomas Ryan isTom Parkinson
Tom Parkinson
Robert Lesser isMayor Robert Owen
Mayor Robert Owen
Diane Robin isThe Mayor'
The Mayor'
Lewis van Bergen isJohn Whitney
John Whitney

Permbledhje

Një detektiv vrasës dhe një antropolog përpiqen të shkatërrojnë një krijesë të ngjashme me hardhucat e Amerikës së Jugut, e cila po ha njerëzit në një muze të Çikagos.

Titulli origjinalThe Relic
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.946 473 votes