Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lost Future (2010) HD

The Lost Future (2010) HD

Welcome to the apocalypse.Nov. 13, 2010 (USA)90 Min.
Your rating: 0
8.5 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grup i të mbijetuarve pas Apokalipsit përpiqen të mbijetojnë në një botë ku xhungla, pyjet, ligatinat e parëndësishme dhe shkretëtirat e kanë zhdukur qytetërimin. Ata përballen me zell në mënyrë gjenetike …

Titulli origjinalThe Lost Future
Vlerësimi IMDb5.0 4.638 votes
Vlerësimi TMDb4.5 58 votes