Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Last Airbender (2010) HD

The Last Airbender (2010) HD

Four nations, one destinyJun. 30, 2010 (USA)103 Min.PG
Your rating: 9
8.8 14 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Shaun Toub isUncle Iroh
Uncle Iroh
Aasif Mandvi isCommander Zhao
Commander Zhao
Ben Cooke isAvatar Roku
Avatar Roku
Cliff Curtis isFire Lord Ozai
Fire Lord Ozai

Permbledhje

Historia ndjek aventurat e Aang, një pasardhës i ri i një linje të gjatë Avatarëësh, të cilët duhet t’i lënë mënjanë mënyrat e fëmijërisë së tij dhe ta ndalojnë Kombin e Zjarrit që të skllavërojnë kombet e Ujit, Tokës dhe Ajrit.

Titulli origjinalThe Last Airbender
Vlerësimi IMDb4.2 128,198 votes
Vlerësimi TMDb4.6 1247 votes