Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hanging Sun (2022)

The Hanging Sun (2022)

Sep. 12, 2022 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një film aksioni i vendosur në fjordet norvegjeze që tregon lidhjen e ndërlikuar mesa baballarëve dhe fëmijëve.

Titulli origjinalThe Hanging Sun
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb5.5 32 votes