Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Creator (2023)

The Creator (2023)

Kjo është një luftë për ekzistencën tonë.Sep. 27, 2023 134 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Teksa vazhdon krijimi i inteligjencës artificiale, një bombë sjell fillimin e luftës mes robotëve dhe njerëzve teksa agjenti i veçantë Xhoshua vendoset në mes të luftës pasi kërkon krijuesin misterioz me emrin Nirmata.

Titulli origjinalThe Creator
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb7.13 723 votes