Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Taxi Tehran (2015) HD

Taxi Tehran (2015) HD

Apr. 15, 2015 (Iran)82 Min.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jafar Panahi
Director

Aktoret

Permbledhje

Jafar Panahi është përjashtuar së bëri filma nga qeveria Iraniane, kështu që ai luan rolin e një shoferi taksie, dhe realizon një film për problemet sociale në Iran.

Titulli origjinalتاکسی
Vlerësimi IMDb7.4 9,042 votes
Vlerësimi TMDb6.6 87 votes