Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spy (2023)

Spy (2023)

Jun. 29, 2023 135 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Garry BH
Director

Aktoret

Iswarya Menon isVaishnavi
Vaishnavi
Jisshu Sengupta isAbdur Rahman
Abdur Rahman
Nitin Mehta isKhaddhir Khan
Khaddhir Khan
Ravi Varma isKuldeep
Kuldeep
Sanya Thakur isSaraswati
Saraswati
Aryan Rajesh isSubhash Vardhan
Subhash Vardhan
Makrand Deshpande isRAW Chief Shastri
RAW Chief Shastri
Rana Daggubati isArjun (Special Appearance)
Arjun (Special Appearance)

Permbledhje

Pas vdekjes së vëllait të tij më të madh, Subashit, i cili punonte për Agjencinë e Kërkimit dhe Analizës, Xhei niset të zbulojë të vërtetën, e cila e çon atë në një komplot në lidhje me një kërcënim të mundshëm të sulmit bërthamor ndaj vendit.

Titulli origjinalస్పై
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb6 4 votes