Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Slumberland (2022)

Slumberland (2022)

Çdo aventurë fillon me një ëndërr.Nov. 09, 2022 117 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një vajzë e vogël gjen një hartë sekrete të botës së ëndrrave Slumberland dhe me ndihmën e një të jashtëligjshmi, kapërcen ëndrra dhe makthe, me shpresën se do jetë në gjëndje të takojë sërish babain e saj të vdekur

Titulli origjinalSlumberland
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb8 166 votes