Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ninja Apocalypse (2014) HD

Ninja Apocalypse (2014) HD

Aug. 05, 2014 (USA)84 Min.N/A
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

I përshtatur për vrasjen e Mjeshtrit të Madh, disa ninxha nga Klani i Humbur duhet të luftojnë sipas mënyrës së tyre në një bunker bërthamor nëntokësor, të mbushur me hordhitë e armiqve të mbinatyrshëm, me mutantët dhe mumjet mishngrënëse. Të bllokuar me mijëra metra nën koren e tokës, këto ninxha do të përballen me ferrin.

Titulli origjinalNinja Apocalypse
Vlerësimi IMDb3.1 722 votes
Vlerësimi TMDb4 10 votes