Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Luzzu (2021)

Luzzu (2021)

Oct. 15, 2021 94 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një burrë rrezikon gjithçka për të siguruar gruan dhe djalin e tij të porsalindur duke hyrë në industrinë e peshkimit në tregun e zi të Maltës.

Titulli origjinalLuzzu
Vlerësimi IMDb6.9 votes
Vlerësimi TMDb6.8 18 votes