Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jagun Jagun (2023)

Jagun Jagun (2023)

Aug. 10, 2023 134 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një dramë e fuqishme që tregon jetën e një djaloshi, i cili shkon të mësojë artin e luftës në një shkollë që drejtohet nga një magjistar dhe mercenar i pamëshirshëm, që e detyron djaloshin të kalojë sprova të vështira për të mbijetuar.

Titulli origjinalJagun Jagun: The Warrior
Vlerësimi IMDb4.0 votes
Vlerësimi TMDb6.984 32 votes