Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
In the Electric Mist (2009)

In the Electric Mist (2009)

Askush nuk mund t'i shpëtojë të kaluarës së tyre...Apr. 15, 2009 117 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tommy Lee Jones isDave Robicheaux
Dave Robicheaux
Peter Sarsgaard isElrod Sykes
Elrod Sykes
Mary Steenburgen isBootsie Robicheaux
Bootsie Robicheaux
Kelly Macdonald isKelly Drummond
Kelly Drummond
Justina Machado isRosie Gomez
Rosie Gomez
Ned Beatty isTwinky LeMoyne
Twinky LeMoyne
James Gammon isBen Hebert
Ben Hebert
Levon Helm isGeneral John Bell Hood
General John Bell Hood

Permbledhje

Një detektiv në New Orleans, pas uraganit Katrina bën një sërë takimesh surreale me një trupë ushtarësh fantazmë të Konfederatës. Ndërkohë po heton serinë e vrasjeve të prostitutave lokale, një ekzekutim në vitin 1965, dhe biznesmenë të korruptuar vendas.

Titulli origjinalIn the Electric Mist
Vlerësimi IMDb6.1 votes
Vlerësimi TMDb6.074 385 votes