Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
How I Became a Gangster (2019)

How I Became a Gangster (2019)

Dec. 12, 2019 140 Min.
Your rating: 0
2 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një gangster ambicioz bënë të pamundurën për tu përfshirë në botën kriminale të Varshavës dhe ia arrin qëllimit duke u ngritur shumë lart.

Titulli origjinalJak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb7.066 76 votes