Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Falling for Christmas (2022) a.k.a Christmas in Wonderland

Falling for Christmas (2022) a.k.a Christmas in Wonderland

Në këtë sezon festash, bie për të papriturat.Nov. 10, 2022 95 Min.
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lindsay Lohan isSierra Belmont
Sierra Belmont
Chord Overstreet isJake Russell
Jake Russell
George Young isTad Fairchild
Tad Fairchild
Jack Wagner isBeauregard Belmont
Beauregard Belmont
Alejandra Flores isAlejandra Carlisle
Alejandra Carlisle
Chase Ramsey isTerry Carver
Terry Carver

Permbledhje

Pasi humbi kujtesën e saj në një aksident me ski, një trashëgimtare e llastuar përfundoi në një hotel të drejtuar nga një i ve dhe vajza e tij gjatë krishtlindjeve.

Titulli origjinalFalling for Christmas
Vlerësimi TMDb6.801 181 votes