Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Deleter (2022)

Deleter (2022)

Mos i fshini të vdekuritDec. 25, 2022 93 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Mikhail Red
Director

Aktoret

Permbledhje

Një moderatore e përmbajtjes në internet fshin një video vetëvrasjeje të bërë nga kolegia e saj. Por e pa sensibilizuar ajo nuk mund të shpëtojë as nga e kaluara e saj e trazuar dhe as nga një prani misterioze hakmarrëse.

Titulli origjinalDeleter
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb4 8 votes