Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dead Shot (2023)

Dead Shot (2023)

May. 12, 2023 87 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në vitet 1970, një anëtar i IRA-s merr përsipër një njësi shërbimi aktive në Londër, pasi gruaja e tij u qëllua për vdekje në Irlandë. Misioni i njësisë është të shkaktojë kaos dhe shkatërrim, ndërsa qëllimi i tij personal është të gjuajë vrasësin e gruas së tij, por edhe ai po e gjuan atë.

Titulli origjinalDead Shot
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb6.273 22 votes