Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Captain Underpants (2017) HD

Captain Underpants (2017) HD

Jun. 01, 2017 (USA)89 Min.R
Your rating: 10
8.6 16 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kevin Hart isGeorge Beard (voice)
George Beard (voice)
Ed Helms isMr. Krupp / Captain Underpants (voice)
Mr. Krupp / Captain Underpants (voice)
Thomas Middleditch isHarold Hutchins (voice)
Harold Hutchins (voice)
Nick Kroll isProfessor Poopypants (voice)
Professor Poopypants (voice)
Jordan Peele isMelvin (voice)
Melvin (voice)
Kristen Schaal isEdith (voice)
Edith (voice)
Dee Dee Rescher isMs. Ribble (voice)
Ms. Ribble (voice)
Brian Posehn isMr. Rected (voice)
Mr. Rected (voice)
Grey Griffin isMiss Anthrope (voice)
Miss Anthrope (voice)
Fred Tatasciore isMr. Meaner (voice)
Mr. Meaner (voice)

Permbledhje

Dy fëmijë me imagjinatë të madhe Xhorxhi dhe Haroldi hipnotizojnë drejtorin e shkollës së tyre duke e bërë të mendojë se është një super hero gazmor, Kapiten Mbathja.

Titulli origjinalCaptain Underpants: The First Epic Movie
Vlerësimi IMDb6.3 7,821 votes
Vlerësimi TMDb6.6 107 votes