Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Barbie (2023)

Barbie (2023)

Ajo është gjithçka. Ai është thjesht Ken.Jul. 19, 2023 114 Min.
Your rating: 0
9.2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Barbi dhe Ken dëfrehen në botën plot ngjyra dhe në dukje të përsosur të shtetit të Barbive. Megjithatë, kur ata kanë një mundësi për të shkuar në botën e vërtet, ata zbulojnë gëzimet dhe rreziqet e të jetuarit mes njerëzve.

Titulli origjinalBarbie
Vlerësimi IMDb7.5 votes
Vlerësimi TMDb7.464 2883 votes